MÖBLER / Soffor / Soffa 10265644
nr 1026 5644
Soffa
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:52:44
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr